вівторок, 12 вересня 2017 р.

понеділок, 11 вересня 2017 р.

Календарно-тематичне планування з англійської мови для 6 класу на 2017-2018 н.р (до підручника О. Карп’юк) з год на тиждень


завантажити повністю

Календарно-тематичне планування з англійської мови для 7 класу на 2017-2018 н.р (до підручника О. Карп’юк) 3 ГОД НА ТИЖДЕНЬ

Календарне планування на 10 клас. Академічний рівень НА 2017-2018 Н.Р.

10 клас (академічний рівень, 2 год. на тиждень)

Тема
Дата
Примітки
Вступ. Із літератури реалізму (31 год.)


1.                   
Загальна характеристика розвитку культури та літератури XIX ст.  Реалізм як напрям у світовій літературі.


2.                   
Розквіт реалістичної літератури, його зв'язок із розвитком природничих наук. Майстри соціальної прози: Стендаль, О. Бальзак, Г. Флобер, Ч.Діккенс, Г. Джеймс, Ф. Достоєвський, Л. Толстой, А. Чехов та ін. Роль художньої літератури у культурному та суспільному житті XIX ст.


3.                   
Стендаль (1783-1842). Життя та світоглядно-естетичні позиції митця; їх втілення у творчості. Синтез романтизму та реалізму у творах Стендаля.

Календарно-тематичне планування уроків зарубіжної літератури 9 клас 2017-2018 н.р.


Розділ,  тема  уроку

Дата

проведення
















Вступ


1.


Літературні жанри і стилі. Перехідні явища в літературі. Жанр, стиль. Жанри і стилі як органічні елементи культури. Загальне і національне в структурі жанрів і стилів.


2
Жанрово-стильові тенденції в українській та зарубіжних літературах на етапах літературного процесу. Специфіка жанрів у різних на-ціональних літературах (оповідання, роман, сонет та ін.). Розмаїття індивідуальних стилів митців. Українська література, художня культура

Просвітництво
3.
Історичні умови та провідні ідеї Просвітництва. Вплив філософії на літературу й культуру доби. Художні напрями (просвітницький класицизм, просвітницький реалізм, сентименталізм).

4.

Джонатан Свіфт (1667–1745). «Мандри Лемюеля Гуллівера» (1 частина). Історія написання твору. Просвітницькі ідеї у творі.

5.
Образ Гуллівера як втілення концепції но-вої людини. Жанрова своєрідність роману (поєднання реалістичних елементів і соціальної фантастики). Засоби комічно-го (гумор, іронія, сатира, сарказм). Езопова мова.

6.
Йоганн Вольфганг Ґете (1749–1832). Поезії «Вільшаний король», «Травнева пісня», «Прометей». Роль Й. В. Ґете в історії Просвітництва. Нове розуміння природи у ліриці
Й. В. Ґете. Міфологічний зміст образів вірша «Вільшаний король».


7.

Ідея кохання й щастя у «Травневій пісні», ознаки фольклору. Волелюбні мотиви та протистояння образів персонажів у «Прометеї». Образ Прометея.   

8.


Йоганн Крістоф Фрідріх Шиллер (1759–1805). «До радості». Просвіт-ницька ідея об’єднання людства в оді «До радості» Ф. Шиллера. Вивчити напам’ять       Ф. Шиллер. «До радості»

9.


Пафос твору, який став гімном Євросоюзу. Поглиблення понять про роман, оду. Композиція. Європейське мистецтво доби Просвітництва.

10.
Контрольна робота з теми «Просвітництво». Тести

11.
Позакласне читання По Е. «Ельдорадо»

Календарно-тематичне планування уроків зарубіжної літератури, 8 клас на 2017-2018 н.р.

Розділ,  тема  уроку

Дата

проведення
Вступ
1
Література і культура. Роди літератури (епос, лірика, драма), їхні характерні ознаки. Літературний процес.
2
Основні літературні епохи, напрями,  течії, специфіка їхнього розвитку в  різних країнах.

 Священні книги людства як пам'ятки культури і джерело літератури
3
Загальнокультурне значення священних книг народів світу, найвідоміші з них. Священні книги як вихідна основа світових релігій, етичних уявлень, мистецтва різних народів. Веди як пам’ятка індоєвропейської словесності ІІ–І тис. До н. е.(огляд)
4
Образи ведійської міфології (боги, напівбоги, герої, ворожі сили, символи та ін.). Космогонічні міфи вед.   
5
Біблія як основа двох релігій – юдейської та християнської.
Зв’язок Біблії з історією і міфологією.
Структура Біблії, її складники.
6
Біблія. Старий заповіт (створення світу. Каїн і Авель. 10 заповідей). Ключові ідеї та образи старого  заповіту. Морально-філософський зміст біблійних сюжетів і образів. 
7
Новий заповіт (Євангеліє – 2–3 розділи за вибором учителя). Ключові ідеї та образи нового заповіту. Морально-філософський зміст біблійних сюжетів і образів. 
8
Коран – головна книга ісламу (огляд). Побудова Корану, охоплення в ньому різних сфер людського життя.  
9
Контрольна робота з теми. Вступ.  «Священні книги  людства як пам'ятки культури і джерело літератури». Тести
10
Позакласне читання.  Еврипід «Медея»

пʼятниця, 1 вересня 2017 р.